Metų žvilgsnis 2019

  • Home
  • Metų žvilgsnis 2019

Metų žvilgsnis 2019

Ray Bartkus
Arnoldas Pranckevičius
Vaidotas Tuzikas
Giedrius Meškauskas

PROGRAMA

14:00 Sveikinimo žodžiai.
            Kęstutis Svitojus, Kauno prekybos, pramonė ir amatų rūmų Marijampolės filialo tarybos pirmininkas
            Povilas Isoda
, Marijampolės savivaldybės meras
            Rimas Varkulevičius, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas
            Zigmantas Dargevičius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas

14:15   MaLoNNY: 6 metai tarp Marijampoles, Londono ir Niujorko
            Ray Bartkus, menininkas, MaLoNNY prezidentas

14:45   Kaip Europai neištirpti pasaulio politinio klimato kaitoje?
            Arnoldas Pranckevičius, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas

15:15   Lietuvos ūkio raida: ko tikėtis, kai pasaulio ekonomika lėtina apsukas? 
            Vaidotas Tuzikas, Lietuvos banko Makroekonomikos ir prognozavimo skyriaus vyriausiasis ekonomistas

15:45   Kas yra kibernetinis saugumas?
            Giedrius Meškauskas, UAB „TeraSky Baltic“ Kibernetinio saugumo paslaugų ir operacijų vadovas

16:15   Pertrauka

16:45   Verslo apdovanojimai „Metų žvilgsnis 2019“

 

Reportažo autorė Vida Vaškevičienė

 

Suvalkiečio“ informacija

Verslo apdovanojimai iniciatyviausiems ir ryžtingiausiems

Ketvirtadienį Marijampolėje į viešbutį „Mercure“ rinkosi verslo, politikos lyderiai, svečiai. Čia vyko Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialo ir žurnalo „IQ“ organizuojamas forumas „Marijampolė globaliame pasaulyje: iššūkiai ir galimybės“ ir verslo apdovanojimai „Metų žvilgsnis 2019“.

Tai – tradicinis renginys, kuriame šiemet pranešimą skaitė menininkas, „Malonny“ prezidentas Rėjus (Ray) Bartkus, idėjas, „Kaip Europai neištirpti pasaulio politinio klimato kaitoje“, dalijo Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius. Apie „Lietuvos ūkio raidą: ko tikėtis, kai pasaulio ekonomika lėtina apsukas“, kalbėjo Vaidotas Tuzikas, Lietuvos banko Makroekonomikos ir prognozavimo skyriaus vyriausiasis ekonomistas. „Kas yra kibernetinis saugumas“, pristatė Giedrius Meškauskas, UAB „TeraSky Baltic“ Kibernetinio saugumo paslaugų ir operacijų vadovas.

Renginį tęsė visų laukti verslo apdovanojimai „Metų žvilgsnis 2019“. Apdovanoti buvo Marijampolės, Kazlų Rūdos, Kalvarijos, Vilkaviškio rajono ir Šakių rajono savivaldybių verslininkai.

Nominacija už inovacijas žemės ūkyje buvo skirta Padovinio žemės ūkio bendrovei ir jos pirmininkui Gintautui Gumauskui, už plėtrą eksporto rinkose apdovanota Užgirių žemės ūkio bendrovė ir jos vadovas Rymantas Sinkevičius.

UAB „Jūrės medis“ ir jos generalinis direktorius Ovidijus Jankauskas apdovanojimų organizatorių buvo pastebėti dėl įmonei svarbios socialinės atsakomybės, iniciatyvumo ir bendruomeniškumo. Kazlų Rūdos savivaldybės Antanavo kaime įsikūrusiai UAB „Profline“ ir jos direktoriui Marijui Šeduikiui nominacija įteikta už verslo bendruomenės telkimą.

Kalvarijoje įsikūrusi kavinė-užeiga „Trobiai“ ir už jos veiklą atsakinga Daiva Janušauskaitė atsiėmė apdovanojimą už indėlį į kultūros puoselėjimą. Padėka buvo skirta ir individualią veiklą vystančiai Kalvarijos gyventojai Agnei Šimkuvienei, mieste neseniai įkūrusiai gyvūnų kirpyklą „Biglis“.

Už profesinę išmintį, kūrybinį polėkį ir bendradarbiavimą nominacijos įteiktos buhalterėms Gitanai Matulionienei, dirbančiai žemės ūkio kooperatyve „Suvalkijos pienas“, Irmai Mockevičiūtei iš Marijampolės profesinio rengimo centro, Sigitai Ambraziejienei iš UAB „Skira“ ir Vitalei Brusokienei, dirbančiai UAB „Ipukis“.

Nuotraukų autorius Ričardas Pasiliauskas

« 1 3 »