Metų žvilgsnis 2017

  • Home
  • Metų žvilgsnis 2017

Metų žvilgsnis 2017

Regina KULBOKAITĖ, laikraštis „Suvalkietis“

Verslo diena, „Metų žvilgsnis 2017“ ir… duoklė istorijai

Ketvirtadienį Suvalkijos regiono verslo bendruomenės atstovai rinkosi į tradicinį renginį „Metų žvilgsnis 2017“, vykusį Marijampolės profesinio rengimo centre.

Tai – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Marijampolės filialo organizuojamas renginys, skirtas profesinei šventei „Verslo diena“ ir apskrities verslo įmonių, per metus pasiekusių išskirtinių laimėjimų, pagerbimui.

„Metų žvilgsnio“ nominantus, kaip ir kasmet, pristatė penkios regiono savivaldybės – Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Šakių ir Vilkaviškio ir Marijampolės.

Pradėdamas renginį KPPAR Marijampolės filialo direktorius Evaldas Ulevičius sakė, kad šiemetinis renginys – kiek kitokio formato: vietoje įprastų pranešimų verslo, ekonomikos temomis šįkart verslininkų bendruomenės dėmesys buvo atkreiptas į artėjantį Lietuvos valstybės šimtmetį: susirinkusiems pademonstruotas filmas „Žmonės, kurie kūrė Lietuvą“, skirtas Nepriklausomybės akto signatarui, valstybės finansų kūrėjui ir tautinio verslo pradininkui Jonui Vailokaičiui (idėjos autorius ir prodiuseris Rolandas Skaisgirys) bei jo atminimo įamžinimui.

Po istorinio ekskurso – „Metų žvilgsnis“ į nūdieną.

Gausiai susirinkusią regiono verslo bendruomenę pasveikino KPPAR Marijampolės filialo tarybos pirmininkas, UAB „Mantinga“ generalinis direktorius Kęstutis Svitojus, KPPAR prezidentas Benjaminas Žemaitis, o vokus su šių metų nominantų vardais aidint fanfaroms paskelbė regiono savivaldybių vadovai.

Marijampolės savivaldybėje „Metų žvilgsnio 2017“ diplomai įteikti UAB „Lietuvos cukrus“ – už indėlį į Turizmo sektoriaus plėtrą, UAB „Stevila“ – už jaunimo profesinį ugdymą, UAB Marijampolės pieno konservai“ – už inovatyvų požiūrį į darbuotojų sveikatos stiprinimą, UAB „Juodeliai“ – už naujovių diegimą, kuriant darbo vietas ir stiprinant regiono ekonomiką.

Kalvarijos savivaldybėje „Metų žvilgsnio 2017“ apdovanojimas už privataus ir viešojo sektorių partnerystę ir bendradarbiavimą paskirta UAB „Travedus“, Kazlų Rūdos – už sėkmingą ir stabilų verslą – UAB „Kirvilė“.

Šakių rajono verslo flagmanu už tvarią verslo plėtrą ir socialinę atsakomybę pripažinta UAB „Valtralita“, Vilkaviškio – už stabilumą versle ir bendradarbiavimą tvarkant bei prižiūrint viešąsias erdves – UAB „Melvista“, už tvirtą žingsnį į eksporto rinkas ir naujus pramoninius sprendimus – UAB „Triplan“.

„Metų žvilgsnio“ įvertinimo sulaukė ir dar keletas regiono įmonių, sukūrusių ir sėkmingai vystančių verslą mažosiose savivaldybėse, kur verslui gerokai sunkesnės sąlygos nei didesniuose administraciniuose centruose. Tai J.Makarevičiaus įmonė „Jovaras“ – už tradicinių amatų puoselėjimą, „Selemos kiemas“ – už sėkmingą verslo vystymą, Onos Čirvinskienės mokymo centras – už vidinės darnos ir bendruomeniškumo stiprinimą.

Tradiciškai įteikti apdovanojimai už profesinius pasiekimus ir prie KPPAR Marijampolės filialo veikiančio buhalterių klubo narėms – Birutei Petrošienei (Marijampolės kolegija), Irmai Gudelienei (UAB „Rimtrans“, Jūratei Navickienei (UAB „Travdus“).

Išdalijus apdovanojimus „Metų žvilgsnio 2017“ organizatoriai ir rėmėjai visus pakvietė ir neformaliam pabendravimui prie kavos puodelio. Patalpas ir vaišių stalą šiai vakaronei labai subtiliai ir skoningai paruošė Profesinio rengimo centro moksleiviai, o šiaip jau džiugias nuotaikas dar labiau kėlė muzikavęs „Šerpyčių trio“.

Ričardo PASILIAUSKO nuotraukos

 

Vida VAŠKEVIČIENĖ, Marijampolės televizija

 

Organizatorius

UAB "TRAVEDUS"
Už privataus ir
viešojo sektorių
partnerystę ir
bendradarbiavimą
UAB „KIRVILĖ“
Už sėkmingą ir
stabilų verslą
UAB „VALTRALITA“
Už tvarią plėtrą ir
socialinę atsakomybę
UAB „MEVILSTA“
Už stabilumą versle
ir bendradarbiavimą
tvarkant bei prižiūrint
viešąsias erdves
UAB „TRIPLAN“
Už tvirtą žingsnį
į eksporto rinkas
ir naujus
pramoninius
sprendimus
UAB
„LIETUVOS CUKRUS"
Už indėlį į turizmo
sektoriaus plėtrą
UAB „JUODELIAI“
Už naujovių diegimą,
kuriant darbo vietas
ir stiprinant regiono
ateities ekonomiką
Lietuvos ir Vokietijos
UAB „STEVILA"
Už jaunimo
profesinį ugdymą
UAB
„MARIJAMPOLĖS
PIENO KONSERVAI“
Už inovatyvų požiūrį
į darbuotojų
sveikatos stiprinimą

 

Generalinis rėmėjas

 

Rėmėjai

 

Rėmėjai

 

Informaciniai rėmėjai